• Parę słów o mnie i drogerii

     Drogeria Makeup Trunk powstała z mojej miłości do kosmetyków. Już jako mała dziewczynka podziwiłam makijaże mojej mamy - to chyba włśnie po niej odziedziczyłam moje uwielbienie do makijażu. Wieczorami wchodziłyśmy z mamą do mojego pokoju włączałymy ulubiony serial mama siadała na krześle a ja wykonywałam na niej różnego rodzaju makijaże - które oczywiście zawsze jej się bardzo podobały ;-) Sama już w podstawówce podkradałam mamie kosmetyki i delikatnie podkreślałam powieki czy malowałam paznokcie. 

     Na początku studiów zaczęłam oglądać filmiki na YouTube, kupowałam kosmetyki polecane przez dziewczyny i zapoznawałam się z technikami makijażu. Studiując, szukając pracy zrozumiałam, że tylko jeśli zajmę się kosmetykami, makijażem poczuję się spełniona - bo przecież w życiu powinno się zajmować tym co się kocha ! Mam nadzieję, że uda mi się wejść w ten świat, ciesząc się tym co robię i doskonaląc każdego dnia.

   W mojej drogerii znajdziecie kosmetyki, które mi się sprawdziły, wszystkie goraco polecam - tzw. bubli kosmetycznych tutaj nie znajdziecie, a więc każdy Wasz zakup będzie strzałem w 10 !  Tym właśnie będzie się wyróżniała ta drogeria - nie ma tu wszystkiego (nie sprawdza się znane: im więcej tym lepiej - bo jak jest wszystko, przecież nie ma niczego) - tutaj jest tylko to co dobre !

    Serdecznie zapraszam do zakupów w drogerii makeuptrunk.pl, zapraszam do odwiedzania mojego instagrama, facebooka oraz profilu na YouTube :-). Jeśli macie jakieś pytania dzwońcie piszcie do mnie - ten sklep jest dla Was, a dla mnie jest ogromna przyjemność z tego co robię !

 

Pozdrawiam Monika